Авто з Норвегії

Прорахунок бюджета під ключ, РОЗМИТНЕННЯ, доставка та інша корисна інформація про авто та електромобілі з Норвегії
Задати питанняРозрахувати вартість

*ми працюємо під час війни

Володимир Гвоздик

Засновник компанії

Саме час заощаджувати!

В такі не легкі часи для кожного Українця – можливість заощаджувати кошти з сімейного бюджету – це необхідність.

Наша команда відкрила напрямок доставки вживаних електромобілів з Норвегії в Україну і ми впевнені, що зможемо допомогти багатьом українцям заощадити кошти як на придбанні електромобіля, так і на подальшій щоденній економії за рахунок відмови від дорогого палива з нафтопродуктів.

В чому вигода придбання авто в Норвегії?

ми підготували основні ``плюси`` та ``мінуси`` придбання електромобілів з Норвегії
Найкращі ціни в порівнянні з любою країною

Норвегія - лідер серед усіх країн по відсотку електромобілів. Це Країна, яка уже в 2025му році заборонить продаж нових бензинових і дизельних авто. Це країна, де вже не один рік показники придбання електромобілів суттєво вищий за показник придбання авто на ДВЗ. Тому ринок електромобілів там дуже великий, а де багата пропозиція - там і гарна ціна. Аналогічні авто в Німеччині, Нідердландах, Литві та Польші - суттєво дорожчі.

Феноменальний стан авто

Народ норвегії - педантичні люди, які дуже ``правильно`` відносяться до речей, а особливо до правил. Показник по кількості ДТП в Норвегії, не дивлячись на складність доріг та важкі погодні умови - однин з найнижчих у світі. Бо там нема корупції, ніхто не ``купує`` права. Всі розуміють ступінь відповідальності на дорозі. Тому авто після ДТП - велика рідкість. Завдяки обов``язковим технічним оглядам авто з жорсткими вимогами - технічний стан любого авто в Норвегії близький до ідеального. ``Купити`` техогляд там не можливо, бо там немає корупції. Отже завдяки поєднанню відповідальності людей та контролю від держави - ми маємо шикарний стан автомобілів.

Авто під Європейські широти

Це дуже важливий параметр, так як авто матимуть найсучасніші порти зарядок під Європейський стандарт (авто з Китаю мають необхідність в дорогому переобладнанню портів на європейський стандарт. Для прикладу у фольксваген ід4 така послуга вартує 2500$). Також у Вашому авто відразу будуть кілометри, а не милі, градуси за Цельсієм а не за Фаренгейтом, усі частоти радіо, і... ВАЖЛИВО, якщо авто ``розумне`` - то воно буде мати оновлення повітрям. Ті ж фольксвагени і хонди з Китаю - вважаються ``сірими`` в нашому регіоні і активувати їх онлайн сервіси покищо не можливо.

Висока швидкість доставки

В той час, коли з США та Китаю - швидкість доставки стартує від 3,5 місяців - доставка з Норвегії займає в середньому два тижні. Не усім зараз підходить довге очікування авто, правда?

Найнижчий поріг входу в ``електромобільний світ``

Окрім того, що ціни в Норвегії низькі саме в ПОРІВНЯННІ з іншими країнами - так в Норвегії ще й найнижчий поріг воходу в ``електромобільний світ``. Такі бюджетні електромобілі, як Mitsubishi i-miev, Peugeot iOn, Citroen C-Zero вартують там від 3500 Євро. Якщо знаєте - де можна купити електромобіль дешевше - скажіть нам.

Два комплекти коліс на дисках

Усі норвежці мають до свого авто два комплекти коліс на дисках з літньою та зимовою гумою. Вони завжди їх віддають з авто. Такої щедрості ми не знайдемо ні в Німеччині, ні, тим більше, в Литві, Польші, США чи Китаї.

як ``мінус`` - Відсутність торгу

Різниця менталітетів... Дуже прагматичні, правильні, прямі норвежці не розуміють наявність пропозицій продати своє авто дешевше. Адже є чесне, повне інформації оголошення, опис авто і ціна. Вони щиро не розуміють пропозицій торгу і сприймають це як образу. В рідких випадках, коли, наприклад продається авто з дефектом (навіть дрібним) і власник сам вказав у оголошенні, що ціна обговорюється - можна отримати не великий торг. Але такі ситуації - рідкість.

Послуга ``авто з Норвегії під ключ`` вартістю 600€

Етапи надання послуги

Кому підійде

Будьте обережні, звертаючись до не перевірених осіб

Послуга “авто з Норвегії під ключ” від компанії Автогвоздь – підійде тим людям, які хочуть розумно заощадити кошти, купивши авто по вигідній ціні та з найкращою якістю. Також тим, хто довіряє нашому бренду та особисто Володимиру Гвоздику і хоче “спати спокійно”, не переживаючи за свої кошти. Тим, хто розуміє різницю між дешевою рекламою на ОЛХ від не перевірених людей та ПЕРЕВІРЕНИМ брендом з сотнями відгуків та відкритою роботою на протязі багатьох років.

Калькулятор витрат по електромобілям з Норвегії

заповніть три поля і калькулятор порахує Вам усі витрати ``під ключ``
Введіть параметри:
Вартість авто в кронах
Відстань до авто від м. Осло (в км)
Ємність акумулятора кВт/год
Усі витрати
Вартість авто
#
Дорога до авто на перегляд
#
Доставка до (по) Осло
#
Доставка Осло-Львів
1450
Експортна декларація
150
Брокер
150
Фін. Гарантія для митницідетальніше про фін. гарантію [?]
150
Платіж в митницю
#
Сертифікація
65
МРЕВ
35
Вартість перегляду авто
150
Наші послуги
600
Вартість під ключ
#
Вартість під ключ
#

В якому порядку йдуть оплати

Ми ділимося корисною інформацією на нашому YouTube каналі

скоро тут буде більше відео про доставку авто з Норвегії
Перейти на ютуб канал

Питання, які ми часто чуємо про авто з Норвегії

Якщо у Вас залишаться питання - задайте їх нам, заповнивши заявку нижче

Яка вигода? Скільки можна зекономити?

Друзі, економія є суттєва. Від 2000$ до 4000$ на авто вартістю до 15000$. Нагадаємо, що не можна порівнювати вартість гарних авто з Норвегії з НАЙНИЖЧИМИ цінами на авторіа. Норвегія дає можливість сплачувати гарну ціну за чесні авто з чесним пробігом та історією. Україна ж – це, нажаль, “кіт в мішку” в тому плані, що нема довіри до опису від продавця. Нажаль цю довіру вбили наші перекупи, скручуючи пробіг та маскуючи дефекти на авто. То ж хочете чесне авто – не дивіться варіанти по низу ринку. Ну і нагадаємо, що авто з Норвегії – виграє не лише ціною, а ще й буде вигідно відрізнятись від Українського ринку своїм станом та наявністю двох комплектів шин на дисках.

Який термін придбання, доставки?

Середній термін у звичайні часи – два тижні. Іноді термін доставки може збільшитись через черги на кордоні (зараз це не часте явлення), іноді через очікування “догрузки” ще одного авто на автовоз.

Який мінімальний бюджет для замовлення авто в Норвегії?

Такі бюджетні електромобілі, як Mitsubishi i-miev, Peugeot iOn, Citroen C-Zero вартують там від 3500 Євро. З Витратами на доставку і розмитненням можлива ціна +- 6000Євро під ключ (СЕРЕДНЯ ціна в Україні 7500$).

На кого виписується контракт на придбання авто?

В Норвегії в контракт на придбання авто відразу вписується Замовник. Експортні документи на замовника, імпорт в Україну (через доручення) також відразу на Замовника. Першим власником в Україні по техпаспорту буде саме Замовник авто.

Чи потрібно клієнтам їхати на митницю, сертифікацію, у МРЕВ?

Наш колектив всюди діє в інтересах замовника на підставі доручення. Норвегія приймає на фірмовому бланку навіть нотаріально не засвідчені документи. То ж це спрощує життя нам і нашим клієнтам.

Всі бюрократичні дії в Норвегії зприводу придбання авто НА ІМ”Я ЗАМОВНИКА з митницею (Toll), держ. дорожнім управлінням (Vegvesen) – ми беремо на себе.

Експорт авто в Україну відбувається нашим власним автовозом. Іноді задіюємо партнерський, але з повною НАШОЮ відповідальністю. Митні формальності на кордоні та в самій Україні ми проводимо самостійно і віддаємо авто, яке повністю пройшло митне очищення та готове до постановки на облік. Процедура реєстрації в СЦМВС (з сертифікатом відповідності) триває зазвичай до 2х годин. Наш спеціаліст дистанційно супроводить Вас по цій процедурі (від броні в електронній черзі, до Ваших дії в самому СЦМВС).

Якщо потрібно – то в Києві цю процедуру можна пройти разом з нашим менеджером.

На яких сайтах можна шукати авто?

Основний сайт, яким зручно користуватись:
finn.no

Як перевіряється авто перед придбанням?

Кузов перевіряється професійними діагностичними приладами та кваліфікованими спеціалістами з великим досвідом у підборі авто. Проводиться діагностика електронної частини авто зі звітом Замовнику. Робиться тест-драйв. Перевіряється історія авто по електронним базам даних.

Де я отримаю своє авто?

Наш офіс знаходиться в Києві, Але Ваше авто ми можемо доставити автовозом в любу точку України.

Що таке "фінансова гарантія"?

Згідно Постанови КМУ № 1091 від 27 вересня 2022 р. “Про затвердження переліку окремих товарів, ввезення яких на митну територію України…” електромобілі мають сплатити “заставу” – повну вартість розмитнення (це близько 100 000 грн., в залежності від авто), а потім протягом 45 днів держава буде повертати ці кошти.
Щоб цього не робити – брокер відкриває “фін. гарантію” і повну вартість розмитнення сплачувати не потрібно.

Залишились питання - задайте їх нам

і ми з радістю на них відповімо
Задати питання


  Як з нами зв'язатися?

  Чекаємо Ваших дзвінків та візитів в офіс

  Дзвоніть, пишіть

  +38 050 655 24 86

  Приїжджайте до офісу

  Київ, Петропавлівська Борщагівка, в. Соборна, 2Б, офіс 12

  Дивіться наші відео в YouTube

  Україна, Київ

  Петропавлівська Борщагівка,
  в. Соборна, 2Б, офіс 12

  +38 050 655 24 86

  Дзвоніть, пишіть
  Viber та WhatsApp

  Робочий графік

  Пн-Пт: 9:00 - 18:00