БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ
Тут все про розмитнення авто з Європи, сертифікацію та постановку на облік в МРЕВ (СЦМВС)
Володимир Гвоздик, засновник компанії АвтоГвоздь

Довірте процедуру митного очищення професіоналам!
Якщо Ви самостійно придбали авто в Європі і їдете в Україну – ми допоможемо Вам максимально оптимізувати всі процеси митного очищення, допоможемо НЕ переплатити вартість митних платежів, і зібрати всі документи коректно, щоб у Вас не було проблем ні при виїзді з Європи, ні при в’їзді в Україну.

Які документи потрібні для розмитнення авто?
1
Техпаспорт на авто
Реєстраційний документ.
2
Договір купівлі-продажу авто
Від продавця авто на Вас. В ньому зазначаються: дата придбання, дані продавця, покупця, дані авто і ціна. Це обов'язкові реквізити! Форма договору може бути різною.
3
Авто має бути зняте з обліку в Європі
Авто має бути знятим з обліку в країні реєстрації і поставлене на транзитні номери. Робиться ця процедура в місцевих "МРЕВ" (в Литві цей орган називається "Регітра", в Польщі "Ужонд", в Німеччині "Зуласунг" і т.д.). Якщо Ви в цьому не маєте досвіду - то просіть допомоги в продавця. Підтвердження зняття з обліку в різних країнах також різне: окрема довідка, друга частина бріфу (техпаспорту) або просто відмітка в головному техпаспорті.
4
Вам потрібна експортна декларація
Без цього документу - Вам гарантовані проблеми на кордоні. Робить експортну декларацію в Європі (як і в Україні) - брокер. То ж Вам треба знайти такого в тій країні, де Ви купуєте авто. Зверніться за допомогою до продавця. Проблем з цим документом в Польщі, Германії, Литві зараз немає. Головне - не забудьте за нього.
5
Фото Ваших персональних документів
Нам, як брокеру в Україні, для оформлення попередньої митної декларації на Ваше авто ще до перетину кордону - потрібні фото ВСІХ вказаних вище документів, а також фото Вашого: внутрішнього паспорту (1,2 стор.+прописка), коду ІНН, закордонного паспорту (1ша стор.).
Які етапи співпраці?
Купуєте авто + відправляєте нам фото документів
Після придбання авто - ставите його на транзити (якщо будуте рухатися "своїм ходом") і скидаєте фото всіх документів (на авто та свої документи).
01
Сплачуєте платежі в митницю
Митні платежі під час війни не сплачуються. В мирні часи - ми Вам надішлемо рахунок митниці і ВиТаможенные платежи оплачиваются по счету, выставленному от брокера - на счет таможни. Оплата производится ДО пересечения границы с Украиной. Можно платить в рабочие дни (понедельник-пятница, до 12-00 дня) через Приват 24, Монобанк или через другую карту. Либо попросить кого-то в Украине сделать оплату от Вашего имени.
02
Перетинаєте кордон
Ми робимо ПМД (попередню митну декларацію), яка вже буде в митній базі на пункті перетину кордону. У Вас буде її номер, який треба буде там показати. Після перетину кордону - рухаєтесь на сертифікацію, далі на внутрішній митний термінал (за нашими вказівками).
03
Проходите сертифікацію і митне очищення на внутрішньому терміналі
Сертифікацію і митне очищення на внутрішньому терміналі митниці можна пройти за один день, якщо почати з самого ранку. Ці дві процедури можна зробити як відразу заїхавши в Україну, так і через декілька днів, але не пізніше ніж через 10 днів після перетину кордону.
04
Отримуєте укр. номери в МРЕВ
Після отримання декларації від нас - можна їхати в любе МРЕВ за українськими номерами для Вашого авто. Регіон на номерах зараз видають по місцю реєстрації (ставите на облік в Києві - і номери будуть київські).
05
Калькулятор розмитнення авто з Європи
Щоб дізнатись витрати на розмитнення - заповніть 4 поля і отримаєте всі цифри
1) Вартість авто в Європі
2) Рік випуску авто
3) Тип палива
4) Об'єм двигуна в см3 без ком і крапок (наприклад: 1600)
платіж в митницю (ПДВ + мито + акциз)
0 Євро
Сертификація
0 Євро
МРЕВ (СЦМВС) та Пенсійний фонд
0 Євро
Брокерські послуги
0 Євро
В'їзд на митний термінал
0 Євро
Всі витрати в сумі 0 Євро
Хочете дізнатись яка мінімальна оцінка авто пройде в митниці?
Питання! А чи точно рахує калькулятор?
Відповідь ТАК! Калькулятор рахує митні платежі згідно з формулами чинного законодавства. Також враховує такі обов'язкові витрати як платіж в СЦМВС (МРЕВ), брокеру, заїзд на митний термінал, та сертифікація.
Пам'ятайте! Для пересування на авто по дорогах загального користування як в Європі, так і в Україні - Вам потрібен страховий поліс.
Обов'язково купіть його перед виїздом в Україну (після того, як отримаєте транзитні номери).
+38 050 655 24 86
Київ, Петропавлівська Борщагівка, в. Соборна, 2Б, офіс 12
Дзвоніть, пишіть
Приїжджайте до офісу
Дивіться наші відео в YouTube
Як з нами зв'язатися?
Чекаємо Ваших дзвінків та візитів в офіс
2022 © auto-gvozd.kyiv.ua